• BEY TOURS, FRANSA’DA SEYAHAT UZMANINIZ

  Otel rezervasyonlari , Transfer servisleri , VIP hizmetler...

 • PARIS, Ask ve Ruyalar Sehri

  Eiffel Kulesi, Seine Nehri, Notre-Dame, Louvre, Ressamlar Tepesi, Disneyland…

 • COTE D’AZUR, Fransiz Rivierasi

  Nice, Cannes, Saint Tropez, Monaco..

 • NORMANDIYA, Doga ve Tarih

  Rouen, Cikartma sahilleri, Mont Saint-Michel, Deauville, Trouville, Honfleur
 • 20. YILA ÖZEL İNDİRİMLER!!!

  - % 40"a varan indirimler sizi bekliyor...

 • Modern Araclarimiz ve Tecrubeli Sofor ve Rehber Kadromuzla

  Hizmetinizdeyiz

  Her Turlu Transfer ve Soforlu Arac Tahsis Hizmetleri

Resimler

Büyük resmi görmek için resmin üzerini tıklamanız yeterlidir..

PARIS (4 Gece/5 Gün)

 

Her Çarşamba - Pazar  (kesin hareketli)

 

1.Gün Çarşamba : Varış 

Karşılama. Transfer ve otele yerleşme. Akşam yemeği için serbest zaman.

 

2.Gün Perşembe : Bohem Paris & Louvre 

(LATIN MAHALLESI, LUKSEMBURG BAHCELERI, PANTHEON, SAINT-MICHEL, OGLE YEMEGI, LOUVRE MUZESI)


Eski Paris’e adanmış bir gun geçireceğiz. Paris’in en sembolik mahallelerden biri olan Latin mahallesi ile başlıyoruz. Öncelikle gösterişli gotik ve rönesans stilleri ile harmanlanmış St Etienne du Mont kilisesini gezeceğiz. Ardından 1612 yılında oluşturulan Lüksemurg bahçelerinin tarihi kalıtları ve botanik sırlarını keşfedeceğiz.

Lüksemburg bahçesine, çeşmelerine ve heykellerine hayran kalacaksınız. Bahçenin ana kapılarından birinin karşısında bulunan meşhur tarihi bina Pantheon ile büyüleneceğiz. Pantheon, Fransa tarihini yeniden yazmış onemli insanların kabirlerinin bulunduğu özel bir anıt. Pierre et Marie Curie, Victor Hugo, Jean Jaurès, Gaspard Monge, Jean Moulin, Jean-Jacques Rousseau, Voltaire, Emile Zola ve yakin zamanda Simone Veil Pantheon’da kabri bulunan insanlar arasındadır. Patheon’u cevreleyen sokaklarda dolanarak öncelikle tarihi Sorbonne meydanını görüp ardindan St Michel çeşmesine doğru yuruyecegiz. St Michel’in ara sokaklarından yürürken sehrin farklı dinamiklerini görerek St Germain-des-Prés’de bulunan meşhur Café les Deux Magots’da bir kahve molası vereceğiz! Kisa molamızın ardından, dünyanın en büyük müzelerinden biri olan Louvre müzesine doğru yola cikacagiz. Eski kraliyet sarayı olan Louvre müzesi yılda 8 milyonu askin ziyaretçi karsiliyor. Muzede Da Vinci’nin Mona Lisa’si, Milo’nun mesur Vénus’u, Samothrace’in heykelleri, Caryatides Salonu, Apollon Galerisi,

Fransız ekolunun/ école française’in neoklasik ve romantik dönemlerine ait büyük görkemli tablolar, İtalyan Rönesans doneminden kalma muhteşem tabloları gibi güzellikleri dünyaca kabul edilmiş sanat eserlerini keşfetme firsatini yakalayacaksınız.

Aksam yemeği icin serbest zaman. Otelde konaklama.

Programa dahil olan servisler: giriş ücretleri, ogle yemeği (icecekler hariç), rehber ve transferler.

 

 

3.Gün Cuma :  Sıradaşı Paris 

 (PETIT PALAIS, MARAIS SEMTI, PARIS PASAJLARI, GALERIES LAFAYETTE MAGAZALARI, OGLE YEMEGI)

Kahvaltının ardından Petit Palais müzesini gezeceğiz. Ayni zamanda Paris sehri Güzel Sanatlar müzesi (Musée des Beaux-Arts de la Ville de Paris) olarak da tanınan Petit Palais müzesinin oldukça çeşitli koleksiyonu ve sempatik bahçesini gezdikten sonra Paris’in tarihi mahallesini olan Marais bölgesine geçeceğiz. Koy mahallesi olarak da tanınan Marais mağazaları ve büyüleyici küçük caddeleriyle bir moda tapınağı haline geldi. Ayni zamanda sanat galerileriyle de meşhur olan Marais bölgesini gezdikten sonra Paris’in kaçınılmaz pasajları dünyanın en büyüleyici pasajları olarak kabul ediliyor : Panoramas Pasajı 1799 yılında açılmış sehrin en eski pasajı, Véro-Dodat Galerisi, Jouffroy Pasajı, Vivienne Galerisi, Colbert Galerisi. Keşfedilmesi şart sıra dışı ve kaçınılmaz yerlerle donatılmış bir gun geçireceğiz!

Günümüzde başkentin en unlu mağazalarından biri olan Galeri Lafayette’i tanımayan kalmadı. Peki mağazanın 19.yy’dan kalma mimari miras olan binada bulunduğunu biliyor muydunuz? Sadece zarif dekorunu takdir edip alışveriş yapmakla kalmayacağız, aynı zamanda 7. kattaki terasında, Paris'in Opera Garnier, Tour Eiffel, Sacré Coeur, Notre Dame gibi en güzel anıtlarının nefes kesici manzarasının keyfini de çıkaracağız!

Turumuz Galerie Lafayette bitiyor.

Aksam yemeği icin serbest zaman. Otelde konaklama.

Programa dahil olan servisler: giriş ücretleri, ogle yemeği (icecekler hariç), rehber ve transferler.

 

 

4.Gün Cumartesi : Muhteşem Paris

(RESSAMLAR TEPESI, SACRE COEUR, FRAGONARD PARFUM MUZESI, CHAMPS ELYSEES, SEINE NEHRI TEKNE TURU, OGLE YEMEgi)

Bugun sehrin güzelliklerini keşfedeceğiz. Keşfimize Montmartre tepesindeki tarihi değirmenler, Paris’i domine eden Sacré Cœur bazilikası, dar sokakları, eski koy meydanı (Place de Tertre) ve sokak ressamlarıyla başlayacağız. Place de Tertre’de yiyeceğimiz öğlen yemeğinden sonra bir Fransız yaşam tarzı olan Parfum müzesi keşfine çıkacağız. 1926’dan bu yana Fragonard laboratuarlarında Fransız parfümeri gelenekleriyle formüllerini sır gibi sakladığı parfümler, eau de toilette ve kokulu ürünlerin üretimini yapmayı sürdürüyor. Ardından, Concorde Meydanından başlayıp Charles-de-Gaulle Etoile meydanına kadar devam eden Paris'in tarihi ekseninin bir kısmını takip edeceğiz. Ve işte dünyanın en ünlü caddesindeyiz : les Champs-Elysées.

Joe Dassin’in de unlu şarkısında söylediği gibi :

“Au soleil, sous la pluie, à midi ou à minuit

Il y a tout ce que vous voulez aux Champs-Elysées”

Champs-Elysées’nin bir kaç dakika mesafesinde bulunan Trocadero meydanına gidiyoruz. Eiffel kulesinin en güzel manzarasının olduğu bu meydanda önümüzdeki manzara hepimizin soluğunu kesecek! Ardından turumuza nehir de tekne turu ile deva, edeceğiz. Seine nehri sehri sag ve sol olamak üzere ikiye ayırır. Tum bu tekne gezisi boyunca sehrin büyüleyici anıtlarını Seine nehri boyunca sıra gelen meşhur köprülerinin altından geçerken takdir edeceğiz. Collège de France, Ulusal Meclis, Dışişleri Bakanlığı, Louvre ve Orsay Müzeleri, Cité Adası, Adalet Sarayı, Konsiyerj Cezaevi, Alexandre III Köprüsü teknemizden göreceğimiz başlıca anıtlar arasında.

Turumuz tekne gezisi sonunda bitiyor.
Isteyen misafirler hizli gecis biletleri ile Eyfel kulesine cikabilirler : + 43 € pp

Programa dahil olan servisler: giriş ücretleri, ogle yemeği (icecekler hariç), rehber ve transferler.

Aksam yemeği icin serbest zaman. Otelde konaklama.


 

 

5.Gün Pazar : Dönüş

 

Otelde kahvaltı. Ucak saatinize istinaden havaalanı transferi.

Acente Girisi

Otel, Transfer ve Gunluk Tur rezervasyonlariniz icin Turizm Acentelerinin kullanimina ozel B2B Online sitemize giris icin tiklayiniz.

Acente Girisi

Bizi Takip Edin

Haber Listemize Katilin ...